Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Світовий портовий оператор зайшов у другий найбільший порт України

4 липня, 12:00
635
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

P&O Maritime вийшла в порт Чорноморськ

Фото: P&O Maritime Ukraine

"Дочка" глобального оператора портових послуг P&O Maritime - компанія P&O Maritime Ukraine, яка з початку 2018 року надає буксирні послуги в порту Южний, почала надавати їх і в порту Чорноморськ в Одеській області.

Про це компанія повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"Влітку 2018 компанія P&O Maritime Ukraine почала надавати буксирні послуги в порту Чорноморськ. Таким чином, "дочка" глобального оператора портових послуг P&O Maritime тепер присутня в двох найбільших морських портах України - Южному і Чорноморську", - йдеться в повідомленні.

Компанія привела до Чорноморська три буксири. В екіпаж нових буксирів компанія залучила в тому числі і працівників портофлоту Чорноморського порту.

Нагадаємо, що в січні 2018 року компанія P&O Maritime, що на 100% належить найбільшому портовому оператору світу DP World Group, отримала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping і почала надавати буксирні послуги в порту Южний. Співінвестором угоди стала інвестиційна компанія SD Capital, що належить Андрію Ставніцеру і Філіпу Грушку. Через деякий час після початку роботи, LB Shipping змінила бренд на P&O Maritime Ukraine.


P&O Maritime - оператор портових послуг, створений у Великій Британії у 1834 році. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі, має у своєму розпорядженні власний флот з буксирів, швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році P&O Maritime була придбана DP World Group.

DP World Group - один з найбільших портових операторів світу. Штаб-квартира компанії розташована в ОАЕ, у порту Джебел-Алі (Дубай). Компанія оперує 78 морськими і наземними терміналами в 40 країнах світу, а також управляє 50 суміжними бізнесами.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися