Світовий газовий трейдер вперше виставив на торги газ з українських ПСГ

8 листопада 2017, 10:23
Дочірня компанія міжнародного енергетичного трейдера MET Holding AG (Швейцарія) - МЕТ Україна (Київ) вперше виставила на електронні біржові торги природний газ, що знаходиться на зберіганні в українських підземних сховищах газу (ПСГ)

Про це йдеться в повідомленні Української енергетичної біржі (УЕБ).

Так, на продаж виставлені 3 млн куб. м газу. До цього торги газом на УЕБ проводилися тільки на умовах передачі газу на віртуальній торговій точці в газотранспортній системі.

Відео дня


MET Holding AG є холдинговою компанією MET Group, яка займається торгівлею енергоресурсами в ряді країн Європи. Компанія почала поставки газу з Європи ще в кінці 2014 року. У минулому році дочірня компанія групи - MET Gas and Energy Marketing AG - поставила в Україну близько 20 млн куб. м газу.

40% MET Holding AG належить великій угорській компанії MOL, яка вже давно працює в Україні. 24% MET Holding володіє топ-менеджер MOL Бенджамін Лашатошу. По 10% і 12% знаходяться у власності угорських бізнесменів Дьєрдя Надя і Іштвана Горончі. Також 12% капіталу компанії належить Іллі Трубникову.


Нагадаємо, що в червні цього року швейцарський енергетичний трейдер MET Holding AG вирішив торгувати природним газом на внутрішньому ринку України.

Пізніше МЕТ отримав ліцензію в Україні.

А вже в кінці липня МЕТ Україна виставила на продаж 1 млн куб. м природного газу на електронні біржові торги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X