Світовий фармгігант вирішив подати позов проти України до Міжнародного арбітражу

18 вересня 2017, 09:42
Дочірнє підприємство, що входить до складу глобальної фармацевтичної компанії Sanofi, - Санофі-Авентіс Україна планує подати позов проти України в Міжнародний інвестиційний арбітраж

Про це повідомила компанія, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Приводом для цього стала чергова відмова господарських судів у витребуванні і проведенні експертизи оригіналів документів, на підставі яких шахраї намагаються заволодіти коштами Санофі-Авентіс Україна в розмірі майже 50 млн грн", - зазначено у релізі компанії.

Відео дня

Компанія відзначила, що розгляд справи в українських судах проходить з численними порушеннями і ігноруванням аргументів і доказів Санофі-Авентіс Україна, включаючи експертизи, які свідчать про підробку документів.

"Зазначені шахрайські дії відбуваються при бездіяльності українських органів влади та за активного сприяння представників Державної виконавчої служби", - зазначено в повідомленні.

Санофі-Авентіс Україна розцінює дані дії як порушення Україною своїх зобов'язань перед іноземними інвесторами, передбачених міжнародними договорами, включаючи Угоду про взаємне сприяння та взаємний захист інвестицій.

"Компанія сподівається, що керівництво країни прийме всі необхідні заходи, щоб зупинити фінансових рейдерів, дії яких завдають значної шкоди інвестиційному іміджу держави і викликають відтік прямих іноземних інвестицій з України", - цитує прес-служба компанії слова директора Санофі-Авентіс Україна Гіема Гранье.

Нагадаємо, що раніше Санофі-Авентіс Україна заявляла, що шахраї списали з рахунків фармацевтичної компанії близько 42 млн грн.

А 7 липня Санофі-Авенсіс Україна заявила про повторне списання Державною виконавчою службою з рахунків компанії коштів в сумі 4 млн грн на користь шахраїв. Загальна сума списаних коштів склала 46 млн грн.


Sanofi (до літа 2011 року Sanofi-Aventis) - французька фармацевтична компанія. Є однією з найбільших світових фармацевтичних корпорацій. Sanofi-Aventis працює більш ніж у ста країнах. Штаб-квартира компанії знаходиться у Парижі. Компанія здійснює свою діяльність в Україні вже понад 20 років.

Показати ще новини
Радіо NV
X