Світовий агрогігант відкриє в Україні завод

23 червня 2017, 16:47
Компанія Монсанто (Monsanto) має намір відкрити завод з виробництва насіння кукурудзи в Житомирській області в 2018 році

Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

"На Житомирщині у 2018 році відкриється новий насіннєвий завод, який вироблятиме високоякісне насіння кукурудзи. Завод буде кращим ніж аналогічний у США – сортувальна лінія ділитиме кукурудзу на 5 фракцій", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Насіннєвий завод буде розташовуватися в селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво почалося в 2014 році і в планах - завершення в 2018.

Завод надасть 200-300 робочих місць із заробітною платою в кілька разів більшою за мінімальну, соціальні гарантії та медичне страхування.

Нагадаємо, що в січні Антимонопольний комітет дозволив компанії Монсанто купити у компанії Ерідон земельну ділянку та об'єкти, що представляють собою цілісний майновий комплекс, призначений для переробки насіння кукурудзи, в селі Почуйки Попільнянського району Житомирської області.

Нагадаємо, що раніше Monsanto відмовилася від пропозиції німецької компанії Bayer, яка запропонувала $62 млрд за покупку компанії.


Компанія Monsanto (США) є одним з найбільших світових виробників насіння і засобів захисту рослин (ЗЗР), штаб-квартира знаходиться в Сент-Луїсі (штат Міссурі, США). У 1992 році компанія відкрила офіс в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X