Світові ціни на нафту зростають в очікуванні даних із США

20 грудня 2016, 14:11
Ціни на нафту зростають у вівторок в очікуванні даних про товарні запаси палива в США, які, як розраховують аналітики, покажуть зниження п'ятий тиждень поспіль, повідомляє Інтерфакс-Україна

За оцінками експертів, запаси нафти в США, ймовірно, скоротилися на 2,5 млн барелів минулого тижня.

Так, ціна лютневих ф'ючерсів на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:33 за Києвом піднялася на 55 центів – до $55,47/барель.

Відео дня

Ціна січневих ф'ючерсних контрактів на нафту WTI в ході торгів на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) збільшилася до цього часу на 23 цента – до $52,35/барель.

При цьому, активність на ринках енергоносіїв вже зменшилася перед різдвяними та новорічними святами, багато учасників ринку закривають позиції. Інвестори не очікують зміни фундаментальних факторів, що впливають на прогнози розвитку ситуації на ринку, в найближчий тиждень. Активність ринку зараз в 2 рази нижче звичайної.

На ринок впливають прогнози зниження видобутку сировини до початку 2017 року, з однієї сторони, і очікування подальшого зростання запасів палива в США, з іншої.

Подальше зростання виробництва в США може заповнити зниження видобутку країнами ОПЕК і Росією, при цьому до кінця першого кварталу рівень дотримання видобувними країнами квот може знизитися, побоюються експерти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X