Світові ціни на нафту знижуються в очікуванні зустрічі ОПЕК

25 листопада 2016, 14:36
Ціни на нафту еталонних марок в ході торгів в п'ятницю знижуються, при цьому інвестори перебувають в очікуванні засідання країн-членів ОПЕК, передає Інтерфакс-Україна

Як зазначає MarketWatch, майбутня зустріч буде дуже важливою і визначить динаміку нафтового ринку на найближчий час.

Так, котирування січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:50 за Києвом опустилися на $0,64 (1,31%) - до $48,36/барель.

Відео дня

Ціна ф'ючерса на нафту BRENT на січень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася на $0,63 (1,31%) - до $47,33/барель.

Активність торгів залишається нижче звичайного через святковий тиждень в США, в четвер біржі країни були закриті у зв'язку з Днем подяки. Цьому також сприяє невизначеність щодо підсумків зустрічі ОПЕК і досягнення домовленості про скорочення видобутку нафти у світі.

Рада економічної комісії ОПЕК прийшла до висновку, що члени ОПЕК повинні скоротити видобуток нафти на 1 млн барелів на добу (б/д), а країни, що не входять в картель, на 500 тис. б/д. Свої рекомендації рада представить на засіданні ОПЕК 30 листопада.

Країни картелю у вересні в Алжирі домовилися скоротити видобуток нафти до 32,5-33 млн б/д з рекордного рівня вересня - 33,64 млн б/д. При цьому Ірану, Лівії і Нігерії буде дозволено добувати на максимально обґрунтованих рівнях. Очікується, що рішення з розподілом квот для кожної країни картелю буде затверджено на зустрічі ОПЕК на наступному тижні.

Показати ще новини
Радіо NV
X