Світові ціни на нафту виросли після відчутного зниження днем раніше

24 вересня 2015, 10:00
Світові ціни на нафту виросли вранці в четвер, 24 вересня, на даних про зниження запасів і скорочення видобутку в США, повідомляє Інтерфакс

Листопадові ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:44 виросли в ціні на $0,24 (0,5%) - до $47,99 за барель.

Ціна ф'ючерса на нафту BRENT на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) піднялася до цього часу на $0,31 (0,7%) - до $44,79 за барель.

Відео дня

Згідно з даними Міненерго США, опублікованими в середу, запаси нафти в країні за минулий тиждень скоротилися на 1,92 млн барелів. Експерти, опитані Bloomberg, у середньому очікували зниження на 1,25 млн барелів.

Видобуток нафти в США минулого тижня зменшилася на 19 тис. барелів на добу (б/д) - до 9,14 млн. б/д, при цьому показник завантаженості нафтопереробних підприємств США скоротився на 2,2 процентного пункту - це найбільш істотне зниження з січня.

Ціни на нафту нині більш ніж на 25% нижчі від пікового рівня 2015 року, зафіксованого в червні, у зв'язку з очікуваннями збереження надлишкових поставок при слабкому попиті.

Як повідомлялося, днем раніше світові ціни на нафту відчутно знижувалися через слабкі статдані з Китаю.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X