Світові ціни на нафту ростуть на заявах Росії і Саудівської Аравії

13 січня 2017, 08:22
Світові ціни на нафту дещо зростають у п'ятницю, 13 січня, інвестори продовжують відігравати заяви міністра енергетики рф Олександра Новака і міністра енергетики Саудівської Аравії Халіда аль-Фалиха про скорочення видобутку "чорного золота", пише Прайм

Так, станом на 07:21 за Києвом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,12% - до $56,06 за барель. Ціна лютневих ф'ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,13% - до $53,08 за барель.

Відео дня

Новак в четвер заявив, що Росія приступила до зниження видобутку нафти в рамках угоди з нафтовидобувними країнами. Він також додав, що у перші 10 днів січня скорочення йшло з випередженням планів нафтових компаній. На думку міністра, більшість країн, які взяли на себе зобов'язання зі скорочення видобутку, виконують їх.

Зроблені в середу коментарі міністра енергетики Саудівської Аравії Халіда аль-Фалиха також підтримали ціну "чорного золота". Фалих заявив, що країна скоротила видобуток нафти до менш ніж 10 мільйонів барелів на день - 22-місячного мінімуму. Він додав, що в лютому королівство може урізати видобуток ще сильніше.

Показати ще новини
Радіо NV
X