Світові ціни на нафту ростуть другий тиждень поспіль

27 січня 2017, 14:17
Нафта дешевшає в п'ятницю, але завершує зростанням другий тиждень поспіль на заявах країн ОПЕК та інших держав про дотримання домовленостей про скорочення видобутку, передає Інтерфакс-Україна

Так, ціна березневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:48 за Києвом в п'ятницю знизилася на $0,62 (1,1%) - до $55,62/барель.

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася на $0,4 (0,74%) - до $53,38/барель.

Відео дня

Відзначається, що з початку тижня Brent подорожчала на 0,2%, WTI - на 1,8%.

Експерти пояснюють зростання котирувань очікуваннями ринку, що країни, які домовилися про зниження видобутку на 1,8 млн барелів на добу, або 2% світового виробництва, виконають узяті на себе зобов'язання. На думку багатьох аналітиків, це призведе до встановлення балансу попиту і пропозиції на ринку до середини поточного року.

"Ринок веде себе досить дивно, ігноруючи негативні новини, такі, як зростання запасів і видобутку в США, і бачить навіть самі незначні сигнали скорочення поставок як можливість для зростання цін", - йдеться в звіті аналітиків Commerzbank.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X