Світові ціни на нафту продовжили свій різкий обвал

26 травня 2017, 10:12
Ціни на нафту еталонних марок в ході азіатських торгів у п'ятницю слабо дешевшають після падіння напередодні майже на 5% через розчарування рішенням ОПЕК+

Так, липневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:00 за Києвом подешевшали на $0,2 (0,39%) - до $51,26 за барель. На торгах у попередній робочий день їх ціна впала на $2,5 (4,63%), завершивши торги на рівні $51,46 за барель, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці у п'ятницю опустилися на $0,3 (0,61%) - до $48,6 за барель. За підсумками попередньої сесії їх ціна впала на $2,46 (4,79%) і закінчила день на рівні $48,9 за барель.

Падіння вартості палива за підсумками торгів у четвер було максимальним за останні три тижні.

Офіційне засідання країн ОПЕК і наступна за ним зустріч 24 країн-учасниць угоди про скорочення видобутку нафти не принесли сюрпризів. Країни прийняли рішення, рекомендоване в середу міністерським моніторинговим комітетом, про пролонгацію договору на 9 місяців - до березня 2018 року. Квоти скорочення для країн ОПЕК і не-ОПЕК були збережені, а нових учасників угоди не додалося.

Втім, трейдери розчаровані тим, що нафтовидобувні країни обрали "безпечний варіант" угоди, пише Zero Hedge.

Аналітик Nomura Гордон Кван вважає, що нафтові ціни незабаром підуть вгору на тлі поліпшення фундаментальних ринкових факторів, включаючи падіння запасів палива в США.

"Я не думаю, що ми побачимо нафту по $40 за барель "в осяжному майбутньому", - сказав він. Експерт вважає, що ОПЕК+ продовжить скорочення видобутку в разі, якщо ціни опустяться нижче $45 за барель, повідомляє Dow Jones.

Показати ще новини
Радіо NV
X