Світові ціни на нафту поповзли вниз

1 лютого 2017, 08:16
Світові ціни на нафту демонструють негативну динаміку в середу, 1 лютого, на даних статистики Американського інституту нафти (API) про зростання запасів у США, передає Прайм

Так, станом на 6:58 за Києвом, вартість квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,27% - до $55,43/барель. Ціна березневих ф'ючерсів на нафту марки WTI зменшилася на 0,17% - до $52,72/барель.

Відео дня

За даними API, запаси нафти в США зросли на 5,8 мільйона барелів. При цьому запаси бензину збільшилися на 2,9 мільйона барелів, дистилятів - на 2,3 мільйона барелів. Комерційні запаси нафти у США тепер перебувають на позначці 488 мільйонів барелів.

Стримує здешевлення нафти скорочення видобутку країнами, що входять і не входять в ОПЕК. Згідно з даними дослідження, проведеного агентством Рейтер, видобуток країнами ОПЕК скоротився на 1 мільйон барелів на день у січні, до 32,27 мільйона барелів на день. Раніше міністр енергетики РФ Олександр Новак оцінив сукупне скорочення видобутку в рамках угоди в січні понад 1,7 мільйона барелів на добу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X