Світові ціни на нафту пішли вгору після дводенного падіння

8 грудня 2016, 17:21
Нафтовий ринок відновлюється у четвер, 8 грудня, після падіння в попередні дві сесії, інвестори чекають обговорення скорочення видобутку країнами, що не входять в ОПЕК, передає Інтерфакс-Україна

Так, вартість лютневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:00 по Києву піднялася на $0,62 (1,17%) - до $53,62/барель.

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на січень на торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася до цього часу на $0,69 (1,39%) - до $50,46/барель.

Відео дня

В суботу у Відні відбудеться зустріч представників ОПЕК з делегатами 14 держав, що не входять в картель, на якій буде обговорюватися зниження видобутку останніми на 600 тис. барелів на добу.

Росія вже пообіцяла знизити видобуток на 300 тис. б/д, проте крім неї підтвердив намір тільки Оман.

Напередодні ціни на нафту впали на чутках, що ОПЕК готова погодитися на природне скорочення видобутку в державах, які не є членами організації, замість того, щоб домагатися від них активних заходів щодо зниження виробництва палива. На такому варіанті, зокрема, наполягає Мексика.

"Відень знову стане центром світу, - говорить аналітик PVM Oil Associates Тамас Варга. - Для того, щоб зберегти довіру ринку, в суботу необхідно прийти до консенсусу".

Між тим зростання котирувань в четвер стримується оприлюдненими напередодні даними про те, що запаси нафти в Кушинзі, де в нафтосховищах зберігаються фізичні обсяги нафти, яка торгується на біржі NYMEX виросли відразу на 3,8 млн барелів за минулий тиждень, до максимуму з червня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X