Світові ціни на нафту падають через рекордний видобуток в листопаді

6 грудня 2016, 18:01
Ціни на нафту знижуються у вівторок: трейдери сумніваються в обґрунтованості подальшого ралі, з урахуванням зростання видобутку нафти країнами ОПЕК до рекордного рівня в листопаді, передає Інтерфакс-Україна

Так, вартість лютневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:05 за Києвом впала на $1,21 (2,2%) до $53,73/барель.

Ціна січневих ф'ючерсних контрактів на нафту WTI в ході торгів на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $1,28 (2,47%) - до $50,51/барель.

Відео дня

Країни ОПЕК збільшили видобуток нафти в листопаді до рекордних 34,16 млн барелів на добу з переглянутих 33,96 млн б/д в жовтні, свідчать дані опитування аналітиків, нафтових і судноплавних компаній, проведеного агентством Blоomberg.

Найбыльш за всіх видобуток підвищила Ангола (+170 тис. б/д). Далі йдуть Нігерія і Лівія, на які не будуть поширюватися домовленості картелю про обмеження видобутку, загальний приріст у цих двох країнах склав 140 тис. б/д.

На ринку в цілому продовжує домінувати позитивний настрій, пов'язаний з планами ОПЕК скоротити видобуток і збалансувати ринок, в той же час є сумніви, чи підтримають ці плани інші нафтовидобувні країни. З моменту укладення угоди про зниження видобутку ф'ючерси на Brent злетіли вже майже на 19%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X