Суднобудівна компанія Новинського побудує танкери голландцям

25 травня 2018, 18:57

Суднобудівна компанія Smart Maritime Group (SMG) Вадима Новинського уклала контракт на будівництво двох насичених корпусів танкерів-хімовозів для голландської компанії VEKA Shipbuilding B.V.

Про це повідомили в прес-службі SMG.

Судна будуть призначені для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи.

Згідно з контрактом, SMG виготовить корпус судна, проведе монтаж загальносуднових систем трубопроводів, монтаж палубного насичення, а також виконає забарвлення корпусу.

Відео дня


Суднобудівний бізнес Смарт холдингу об'єднує компанія Smart Maritime Group (SMG), контрольована Вадимом Новинським. SMG управляє Чорноморським суднобудівним заводом і Херсонським суднобудівним заводом, Миколаївським машинобудівним заводом і термінальним комплексом Очаків.


Термін будівництва одного корпусу складе 11,5 місяців. Вартість контракту складе понад 145 млн грн.

Відзначимо, що SMG співпрацює з VEKA Group понад 10 років. За цей час SMG побудував для голландської компанії 8 корпусів танкерів-хімовозів. У цілому для голландського ринку були побудовані 12 суден аналогічного класу.


Голландська VEKA Shipbuilding BV входить до складу суднобудівної групи VEKA Group зі штаб-квартирою в Веркендаме (Нідерланди).

Група заснована в 1988 році. Спеціалізується на будівництві і обслуговуванні суден внутрішнього судноплавства. В її референс-листі - двокорпусні хімічні та бункерні танкери, LPG-танкери; контейнеровози, пасажирські та інші типи суден.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X