Суд зупинив дію тарифів на вхід в ГТС для газодобувників

4 травня 2017, 11:03
Окружний адміністративний суд призупинив дію постанови Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) №348 від 28 березня, яким регулятор в тому числі встановив тарифи на вхід в газотранспортну системи для газодобувних компаній в розмірі 296,8 гривень / тис. куб. м на добу

Про це йдеться в ухвалі суду від 27 квітня, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, передають Українські Новини.

Суд прийняв таке рішення як захід забезпечення позову депутата Верховної Ради Віктора Вовка. Він через суд намагається домогтися скасування цих тарифів.

Відео дня

Слухання справи по суті призначено на 29 травня.

Вовк вважає, що 10 квітня, скасовуючи рішення про введення абонентської плати для споживачів (тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність), НКРЕКУ неправомірно не скасує тарифи і на вхід в ГТС.

"При голосуванні мова йшла про скасування в цілому постанов НКРЕКУ, про це неодноразово в ході засідання відзначав голова НКРЕКУ Дмитро Вовк і (це) було зазначено в протоколі №35 засідання комісії, яке проводилося в формі відкритого слухання від 10 квітня 2017", - мотивує свої позов депутат Вовк.

Нагадаємо, в Україні скасували абонплату за газ

Раніше повідомлялося, що Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом (МВФ) з 1 серпня 2017 року виділити із загальної кінцевої ціни природного газу для населення і підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) плату за його доставку на основі приєднаної потужності (так звана абонентська плата за користування газовою інфраструктурою).


Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко заявив, що на його думку, необхідно призупинити рішення про введення абонплати за газ.

Показати ще новини
Радіо NV
X