Суд зобов'язав Київраду скасувати заборону на нічний продаж алкоголю

12 квітня 2017, 15:25
Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю, з 23:00 до 10:00

Про це повідомив голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) Олексій Хмельницький, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, таке рішення Госпсуд Києва прийняв 10 квітня.

"Київрада зобов'язана припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке полягає у прийнятті рішення, згідно з яким встановлено не передбачену законодавством України заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, на території Києва з 23:00 до 10:00", – зазначив Хмельницький.

Нагадаємо, 22 вересня, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів). Рішення набуло чинності 12 жовтня. Як заявляв керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, воно необхідно для зниження рівня вуличної злочинності. Відповідне рішення підтримали 86 депутатів Київради.

Рішенням передбачено, що заборона поширюється тільки на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв та пива у ресторанних закладах у нічний час не забороняється.

17 березня 2016-го Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало низку протестних акцій з боку їх власників.

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнав рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язав скасувати його протягом місяця.

Показати ще новини
Радіо НВ
X