Суд знову заблокував впровадження перенесення номерів між українськими мобільними операторами

13 квітня 2017, 11:47
Вищий госпсуд України скасував рішення судів попередніх інстанцій про визнання укладеним договору між Українським державним центром радіочастот (УДЦР) та Ес Ай Центр по впровадженню в Україні послуги MNP (перенесення номерів) і відправив справу на новий розгляд

До такого рішення суд прийшов, розглянувши касаційну скаргу ТОВ Диалинк, повідомила прес-служба Ес Ай Центр.

Відзначається, що через це рішення процес впровадження MNP призупинено мінімум на кілька місяців.

Відео дня

"Слід зазначити, що наведене вище судове рішення призупинило проект з впровадження MNP майже на фініші: на цьому тижні команда Ес Ай Центр планувала завершити процес встановлення та налаштування основного обладнання на майданчику резервного центру обробки даних", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше в УДЦР очікували, що послуга MNP буде запущена в тестовому режимі вже в квітні 2017 року.

На конкурсі 5 січня 2016 року УДЦР відібрав ТОВ Диалинк для реалізації проекту на впровадження послуги MNP з шести учасників. Компанія Ес Ай Центр, не допущена до оціночної фази тендеру, але подала майже вдвічі дешевшу заявку, і її партнер Teletech успішно оскаржили результати конкурсу в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

УДЦР вирішив відмовитися від судового позову з АМКУ і виконав все його приписи, 21 квітня 2016 року визначивши переможцем конкурсу з MNP Ес Ай Центр. Після чого Диалинк подала близько 20 позовів щодо оскарження зазначених рішень, внаслідок чого впровадження MNP було заблоковано на більш ніж півроку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X