Суд зняв арешт з рахунків трьох компаній Клюєвих

19 квітня 2017, 10:11
Суд скасував арешт 121,8 мільйона гривень на рахунках трьох компаній братів Андрія та Сергія Клюєвих

Про це йдеться у відповідній ухвалі на сайті Єдиного реєстру судових рішень, пише ЕП.

Суд апеляційної інстанції скасував попереднє рішення за позовом Укрсоцбанку про стягнення $4,2 млн, 161,7 тис. євро та 8 млн грн (разом – в еквіваленті 121,8 млн грн) з ПАТ Завод з обробки кольорових металів, ТОВ Київський торговий дім Завод з обробки кольорових металів і ТОВ Торговий дім Артеміський завод з обробки кольорових металів.

Відео дня

"Ухвалу Господарського суду Київської області у справі № 911/3107/16 від 23.09.2016 про задоволення заяви Публічного акціонерного товариства Укрсоцбанк про забезпечення позову скасувати", - йдеться в постанові Госпсуду Київської області.

Зокрема, Укрсоцбанк зауважив під час розгляду справи, що Завод з обробки кольорових металів є учасником судових проваджень у спорах про стягнення з нього значних сум на користь інших кредиторів, зокрема, у справі за позовом Промінвестбанку на 161,6 млн грн.

Однак колегія Київського апеляційного госпсуду не погодилася з цим аргументом, зауваживши, що сам лише факт порушення проти відповідача судових справ за позовами різних юридичних осіб не свідчить ані про те, що він перебуває у скрутному фінансовому становищі, ані про те, що вказані позовні вимоги будуть задоволені, ані про те, що завод, навіть у випадку задоволення всіх позовів, включаючи цей, не буде мати можливості виконати рішення судів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X