Суд визвав банкротом найбільшого борошномела Києва

23 червня 2017, 12:19
Господарський суд Києва визнав найбільшого столичного борошномельного підприємства - ПрАТ Київмлин банкрутом

Про це йдеться в постанові суду від 13 червня, передають Українські новини.

Суд постановив завершити підприємницьку діяльність підприємства і почати процедуру ліквідації. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Євгена Лахненко. Ліквідаційна процедура повинна бути завершена протягом року.

Відео дня

Засідання суду для розгляду поданого ліквідатором звіту та ліквідаційного балансу призначено на 12 червня 2018 року. Ініціатором банкрутства підприємства є компанія Аграфуд.

Затверджені вимоги кредиторів становлять 8,819 млн гривень, з яких 8,721 млн гривень - від Аграфуд.

Чистий збиток Київмлина за 2015 рік склав 4,5 млн грн проти чистого прибутку роком раніше 27,7 млн грн, чистий дохід від реалізації за вказаний період скоротився в 5,9 рази, до 55,5 млн грн в порівнянні з 2014 роком.

Нагадаємо, що 13 червня 2017 року Вищий господарський суд України порушив справу про банкрутство ПрАТ Київмлин.


Київмлин є найбільшим в столиці борошномельним підприємством, 100% його акцій належить ВАТ Хліб Києва, власником якого є британець Марк Родес.

Згідно з єдиним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, основною діяльністю ТОВ Аграфуд є виробництво продукції борошномельно-круп'яної промисловості, її засновником - зареєстрована в ОАЕ Аграфуд Інтернешнл Лтд, кінцевим бенефіціаром - Кріста Фольберг (Лімасол, Кіпр).

Показати ще новини
Радіо NV
X