Суд заборонив залишати ОПЗ без газу

4 квітня 2017, 12:03
Печерський районний суд Києва ухвалою від 28 березня тимчасово заборонив ПАТ Укртрансгаз обмежувати або припиняти транспортування газу для ВАТ Одеський припортовий завод, передає Інтерфакс-Україна

Суд також заборонив УТГ відхиляти номінації для точок входу-виходу ОПЗ, які подаються в рамках договору на переробку давальницької сировини з ERU Management Services.

УТГ може оскаржити ухвалу в апеляції.

Відео дня

Нагадаємо, що після двох невдалих спроб приватизації ОПЗ у 2016 році підприємство через високі ціни на природний газ і накопичених боргів за її постачання зупинилося на два перших місяці 2017 року.

З березня ОПЗ почав працювати за давальницькою схемою з групою компаній ЕРУ, яка зобов'язалася поставляти йому на переробку до 60 млн куб. м газу на місяць, а отримані аміак і сечовину продавати на зовнішньому і внутрішньому ринках. ЕРУ також зобов'язався виділити більше $20 млн за угодами про кредитну підтримку для відновлення роботи заводу шляхом фінансування поставок газу в березні.

Пізніше УТГ направив ОПЗ повідомлення про зниження подачі тиску газу на завод з ранку 29 березня через борги ОПЗ за послуги балансування на суму 434 млн грн.

ОПЗ, який перебуває у державній власності, випускає хімічну продукцію, займається також перевалкою аміаку на морський транспорт.

Показати ще новини
Радіо НВ
X