Суд заборонив виведення понад 400 млн грн з Дельта Банку

27 жовтня 2017, 12:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду Києва, яке дозволяло вивести з Дельта Банку активи на 418 млн грн

Про це повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

деться про задоволення апеляційної скарги уповноваженої особи Фонду гарантування на ліквідацію Дельта Банку та Національного банку України, щодо скасування рішення Печерського районного суду Києва від 27 березня 2017 року (справа №757/61632/16-ц)", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, суд першої інстанції визнав недійсним договір іпотеки між Дельта Банком і компанією Кавицький, скасував записи про іпотеку і обтяження в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Також визнані недійсними вісім кредитних договорів між банком і низкою пов'язаних із зазначеною фірмою позичальників, на забезпечення яких була передана комерційна нерухомість у центрі Києва загальною площею майже 2 тис. кв. м. і земельні ділянки (1,17 га) на фасадній стороні Обухівської траси.

Зазначене вище рішення перешкоджало продавати зазначені активи. Відзначимо, що виручені за них кошти повинні піти на задоволення вимог кредиторів Дельта Банку.

Нагадаємо, Дельта Банк віднесли до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015 року, а 2 жовтня 2015 за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб НБУ ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію даного банку.

Крім того, 19 жовтня поточного року Київський апеляційний господарський суд встановив, що договір, згідно з яким активи Дельта Банку на 459 млн грн були передані в заставу Ощадбанку, укладений всупереч вимогам закону.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X