Суд заборонив Міноборони купувати дизпаливо у WOG

22 грудня 2016, 14:47
Господарський суд міста Києва заборонив Міністерству оборони України та компанії Вог Аеро Джет виконувати договір про постачання 4,6 тис. т дизельного палива

Про це свідчить ухвала Госпсуду Києва від 16 грудня, пишуть Наші Гроші.

Відзначається, що 28 листопада тендерний комітет Міноборони прийняв рішення провести переговори з компанією Вог Аеро Джет по двох лотах (по 4,6 тис. кожен). 2 грудня в системі ProZorro було опубліковано повідомлення про намір укласти угоди за вказаними лотами з цією компанією. 15-16 грудня за результатами переговорної процедури сторони уклали договори про постачання 9,2 т дизпалива на суму 189,31 млн гривень з ПДВ.

Відео дня

Однак, напередодні, 14 грудня, в суд звернулася компанія Торговий дім Атлантік з вимогою визнати недійсними результати вибору учасників за цими закупівлями та договори, укладені з Вог Аеро Джет.

Розгляд справи призначено на 26 грудня. Але суд ще 16 грудня прийняв заяву ТД Атлантік про прийняття превентивних заходів і заборонив військовим отримувати пальне від WOG. ТД Атлантік стверджує, що цінова пропозиція Вог Аеро Джет не відповідала умовам, зазначеним в оголошенні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X