Суд заблокував конкурс з відбору членів Нацкомісії з енергетики

17 травня 2018, 08:59

Окружний адміністративний суду Києва заблокував конкурс на посади двох членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це написала член комісії Світлана Голікова на своїй Facebook-сторінці.

"Конкурс на дві посади членів НКРЕКП призупинено ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва (справа № 826/7309/18, суддя Шевченко) від 14 травня за клопотанням А.Гудаченко", - написала вона.

Відео дня

Голікова також додала, що таке рішення зачіпає права президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів, як суб'єктів владних повноважень, які обрали членів конкурсної комісії.


НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.


Раніше повідомлялося, що президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратисячерез відсутність кворуму.

Після цього, Рада віддала НКРЕКП під контроль Петра Порошенка. Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКУ. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X