Суд заарештував зерновий термінал Коломойського

12 вересня 2017, 15:30
Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури в рамках кримінального провадження по 19 млрд грн рефінансування Національного банку України (НБУ) для Приватбанку і наклав арешт на морський перегрузочно-складської зерновий комплекс Бориваж в Одеській області, який належить компанії Агротермінал Логістик

Про це йдеться в рішенні суду від 7 вересня.

Також в судових матеріалах йдеться, що від 1 серпня вказане майно було визнано речовим доказом у справі. На думку слідства, майно могли придбати в результаті вчинення кримінального злочину. Тому прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту для недопущення його відчуження.

Відео дня

Зазначимо, що раніше в інтерв'ю для Finbalance, заступник глави НБУ Катерина Рожкова повідомляла, що в заставі по рефінансу для Приватбанку перебували зерновий термінал Бориваж, Ерлан, туристичний комплекс Буковель, особисті поруки Ігоря Коломойського, нерухомість, літаки, вагони, стадіон.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) планує забрати будівлю медіахолдингу 1 + 1 за борги Приватбанку.


Зерновий термінал Бориваж знаходиться в акваторії морпорту Південний. Загальна потужність перевалки терміналу складає 2 млн тонн зернових на рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X