Суд заарештував частину статутного капіталу найбільшого в Україні портового оператора

4 серпня 2017, 10:12
Апеляційний суд Києва заарештував частину статутного капіталу найбільшої приватної стивідорної компанії в Україні Трансінвестсервіс (Одеська область) у 113 млн грн, що належить колишньому власнику футбольного клубу Динамо (Москва, Росія), бізнесменові Олексію Федоричеву

Про це йдеться в повідомленні суду, передають Українські новини .

Як зазначається, 3 серпня колегія Апеляційного суду розглянула скаргу на рішення слідчого судді Солом'янського районного суду Києва від 27 червня, яким було відмовлено в задоволенні клопотання детектива Національного антикорупційного бюро (НАБУ) про арешт майна Федоричева.

Відео дня

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів вирішила скаргу задовольнити, рішення Солом'янського суду скасувати і на частку в статутному капіталі ТІС у розмірі 113,45 млн грн накласти арешт.

Нагадаємо, що НАБУ просить правоохоронців Монако вручити повідомлення про підозру Федоричеву в крадіжці 296 тис. тонн зерна у Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ).

Бізнесмен є власником компаній Fedcominvest Europe Sarl (Монако) і Fedcominvest Monaco Sam (Монако), а також акціонером ТІС-Зерно, ТІС-Міндобрива, ТІС-Руда, ТІС-Контейнерний термінал, Федкомінвест-Україна, ТІС-Вугілля, Трансінвестсервіс, ТІС - 14 причал, ТІС - 15 причал, АТІС.

Відзначимо, що засновником компанії ТІС є бізнесмен ТИС Олексій Ставніцер.

НАБУ заявляє, що в 2014 році Федоричев в змові з екс-керівництвом ДПЗКУ організував схему з розкрадання зерна через підконтрольні бізнесменові підприємства.

Кінцевим вигодонабувачем цих схем стала компанія Fedcominvest Europe SARL.

Федоричев - бізнесмен російського походження, на даний час - резидент Монако і громадянин Угорщини, колишній власник російських футбольних клубів Динамо (Москва) і Ростов.

Показати ще новини
Радіо NV
X