Суд заарештував ще 1300 об'єктів у справі про розкрадання у Приватбанку

29 вересня 2017, 10:21
Печерський районний суд Києва заарештував майно найбільшого виробника феросплавів Нікопольського заводу феросплавів (Дніпропетровська область), Марганецького гірничо-збагачувального комбінату (Дніпропетровська область), Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату (Покров, Дніпропетровська область) і виробника аміаку і азотних добрив підприємства Дніпроазот (Кам'янське, Дніпропетровська область) у справі розкрадання коштів з Приватбанку

Відповідні рішення були прийняті 14 вересня, передають Українські новини.

Зокрема, суд вирішив заарештувати ряд тепловозів, вагонів, платформ, цистерн та інших об'єктів: НЗФ - 189 об'єктів, ДніпроАзоту - 683 об'єкта, Марганецького ГЗК - 246 об'єктів, Орджонікідзевського ГЗК - 177 об'єктів. В цілому 1295 об'єктів.

Відео дня

Генпрокуратура проводить розслідування за фактом заволодіння протягом 2008-2016 років коштами, які були надані Приватбанку Національним банком в розмірі 19 млрд грн, в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами комерційного банку.

У матеріалах суду зазначається, що службові особи Приватбанку видали підконтрольним їм підприємствам, під заставу майнових прав на товари, кредити у розмірі від $18 млн до $73 млн, а дані підприємства, у свою чергу, уклали сумнівні договори, здійснивши 100% передоплату.

Однак поставка товарів не була виконана, кошти до нинішнього часу не повернуті.

Таким чином, посадові особи Приватбанку не забезпечили виконання відшкодування можливих збитків внаслідок невиконання кредитних договорів.

Нагадаємо, на початку липня генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв про наявність питань до колишнього керівництва Приватбанку і представників Національного банку про незаконну видачу кредитів у грудні 2016 року.

29 серпня медіахолдинг 1+1 Медіа отримав лист від компанії Поділ-Нерухомість, у якої орендує будівлю за адресою вул. Кирилівська, 23, згідно з яким НБУ планує забрати будівлю медіахолдингу 1+1 за борги Приватбанку. У НБУ спростували інформацію про виселення телеканалу 1+1.

Також повідомлялося, що суд заарештував зерновий термінал Бориваж в Одеській області, який належить українському бізнесменові Ігорю Коломойському.

Пізніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва заарештував будівлю заводу Біола (Дніпро), будівлю у Києві, яку орендує телерадіокомпанія Студія 1+1, а також літак Boeing у справі розкрадання коштів з Приватбанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X