Суд заарештував рахунки компанії з групи найбільшого виробника хліба в Україні

24 листопада 2017, 15:08
Суд заарештував всі рахунки однієї з компаній групи Lauffer. Причиною стало невиконання кредитних зобов'язань компанії за кредитним договором перед банком ПУМБ

Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Дніпропетровської області 12 жовтня, повідомила прес-служба ПУМБу.

Заарештовано рахунки підприємства Компанія Хлібінвест (Покровський хлібзавод). Державна виконавча служба вже відкрила провадження у цій справі з метою примусового виконання рішення суду.

Відео дня

За даними ПУМБ, між банком і підприємствами групи в 2007 році була укладена низка кредитних угод. Банк вказує, що з 2014 року позичальник почав зазнавати труднощів в обслуговуванні кредитної заборгованості і, попри низку угод про її реструктуризацію, наразі не виконує навіть мінімальні умови з обслуговування кредиту.

У зв'язку з невиконанням компаніями групи Lauffer зобов'язань за кредитним договором ПУМБ подав позовні заяви про стягнення боргу з низки підприємств групи, а також з кінцевого власника групи А. Лещінского, який наразі проживає у Франції.

Раніше повідомлялося, що державний Ощадбанк програв в суді справу про банкрутство компанії, яка також входить в групу Lauffer Group.


Lauffer - одна з найбільших українських бізнес-груп в сфері переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування. Працює в Україні 14 років і включає близько 100 підприємств, що спеціалізуються на виготовленні борошна, хлібобулочних виробів, масложирової, консервної продукції та ін. Засновником і власником групи є Олександр Лещинський.


ПУМБ заснований в 1991 році. Банком опосередковано володіє олігарх Ринат Ахметов. ПУМБ займав 7-е місце за розміром загальних активів (42,3 млрд грн) серед 88 діючих банків станом на 1 липня 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X