Суд заарештував майно Київського машинобудівного заводу

17 серпня 2018, 08:40

Суд заарештував майно машинобудівний заводу в Києві - АТЕК.

Про це йдеться в ухвалі суду, передають Українські Новини.

Наприкінці липня Генпрокуратура подала до суду клопотання про накладення арешту на майно заводу. Воно було обумовлено тим, що прокуратура з 27 вересня 2017 року розслідує кримінальне провадження, відкрите за фактом незаконного заволодіння майном і акціями заводу.

Відео дня

Суд задовольнив клопотання в повній мірі і наклав арешт на майно, що належить АТЕК, а саме нежитловий будинок загальною площею 358,3 кв.м. за адресою: Київ, вул. Котельникова, 12; гуртожиток загальною площею 7 233 кв.м. за адресою: Київ, вул. Чистяківська, 4, будівля виробничого будинку за адресою: Київ, вул. Новикова-Прибоя, 9; громадський будинок загальною площею 279,1 кв.м. за адресою: Київ, вул. Стрийська, 23. Крім того, арештована база відпочинку Горлиця загальною площею понад 3 тис. кв.м. в селищі Козин на Київщині.

Нагадаємо, що в листопаді 2014 року керівництво заводу АТЕК звинувачувало бійців полку Національної гвардії Азов у захопленні підприємства та спорткомплексу.

У березні цього року слідчі в межах кримінального провадження почали перевірку можливих фактів незаконного заволодіння майном АТЕКу на загальну суму понад 54 млн грн.


АТЕК (раніше - Червоний екскаватор) - один із найстаріших заводів Києва, що зберігся. Згодом він збанкрутував.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X