Суд заарештував активи та нерухомість Карпатнафтохіму. Це одне з найбільших хімпідприємств, пов’язане з Росією

9 серпня 2022, 17:32
Карпатнафтохім (Фото:Сайт Карпатнафтохіму)

Карпатнафтохім (Фото:Сайт Карпатнафтохіму)

Суд заарештував активи та нерухомість Карпатнафтохіму на суму понад 2,3 млрд грн.

За клопотанням Офісу генпрокурора України суд наклав арешт на корпоративні права одного з найбільших виробників органічних хімічних речовин в Україні, на суму понад 2,3 млрд грн.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні Бюро економічної безпеки , Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та Офісу генпрокурора.

Також арешт накладено на 35 об'єктів нерухомості цього підприємства. У повідомленні йдеться, що співробітники ВЕБ викрили підприємство, яке протягом 2017-2022 років ухилилося від сплати податків на суму понад 3 млрд. грн.

За даними слідства, посадовці компанії протиправно перерахували на користь підконтрольної російській нафтовій компанії юридичної особи кошти на суму понад 5 млрд грн. Гроші були перераховані з метою їхньої легалізації.

Досудове розслідування щодо кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків та легалізації ( відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, здійснюють детективи Бюро економічної безпеки.

Повідомлення Офісу генпрокурора проілюстровано фотографією головного офісу Карпатнафтохіму. Раніше підприємство належало російському Лукойлу.

Офіс генпрокурора

Фото: Офіс генпрокурора

Правоохоронці називають компанію одним із найбільших виробників органічних хімічних речовин, яке підконтрольне російській нафтовій компанії з десятки найбільших у світі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X