Суд встав на сторону Шустера у спорі з податковою

26 вересня 2017, 17:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною проведену в 2015 році податкову перевірку товариства з обмеженою відповідальністю Савік Шустер Студії і скасував податкові повідомлення

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Крім того, суд присудив на його користь 201 тис. грн сплаченого судового збору.

Також наголошується, що в червні 2016 року Савік Шустер Студія звернулася до суду з вимогою визнати незаконними податкові повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Печерському районі управління Державної фіскальної служби в Києві від 7 грудня 2015 року, а також скасувати наказ податківців про проведення перевірки від 21 вересня 2015 року.

Відео дня

Позивач заявив, що податкова інспекція порушила встановлений Міністерством фінансів план-графік проведення перевірок на 3-й квартал 2015 року.

В результаті проведеної перевірки податкова інспекція встановила заниження Савік Шустер Студією податку на прибуток в сумі 10,7 млн грн, заниження ПДВ майже на 2 млн грн.

Нагадаємо, в січні 2016 року телеведучий Савік Шустер заявив, що проти його компанії відкрито кримінальне провадження за підозрою в несплаті податків і його викликають на допит в ДФС.

У квітні 2016 Київський міський центр зайнятості анулював йому дозвіл на роботу в Україні.

13 червня 2016 року Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним анулювання дозволу на роботу в Україні Шустеру, а 12 липня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу Київського центру зайнятості про заборону на роботу в Україні Шустеру.

1 грудня 2016 року телеканал Шустера 3S.tv повідомив про припинення своєї діяльності з 1 січня 2017 року зв'язку з фінансовими проблемами.

Мовлення було продовжено завдяки повторенню програм, які раніше транслювалися.

З 1 березня 2017 року, через відсутність фінансування телеканал припинив своє мовлення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X