Суд встав на бік Yuzgaz у справі щодо Юзівської площі

12 травня 2017, 10:28
Київський апеляційний адміністративний суд відхилив скарги Кабінету Міністрів і Міністерства енергетики та вугільної промисловості на постанову Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня, яким той задовольнив позов компанії Yuzgaz B.V. (Нідерланди) і визнав протиправною відмову уряду поступитися нідерландській компанії часткою в угоді про розподіл продукції (УРП) з розробки Юзівської площі

Про це йдеться в ухвалі суду від 8 травня, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, передають Українські Новини.

Рішення апеляції набуло чинності 8 травня.

Відео дня

Зокрема, 20 березня суд першої інстанції визнав незаконним і скасував протокольне рішення уряду №46 від 2 листопада, яким Кабмін "підтримав пропозицію міністра енергетики Ігоря Насалика щодо відмови ТОВ Надра Юзівська в права і зобов'язаннях, позначених УРП з розробки ділянки Юзівська.

На переконання суду, уряд був зобов'язаний оформляти будь-яке рішення по поступку частки в УРП у формі розпорядження, а не протокольного рішення.

Суд також зобов'язав Кабмін "продовжити розгляд запиту компанії Yuzgaz B.V. і ТОВ Надра Юзівська від 4 серпня 2016 про отримання згоди на відступлення частки в УРП".

Показати ще новини
Радіо NV
X