Суд визнав незаконною претензію НБУ до державного банку

11 листопада 2016, 16:47
Вищий адміністративний суд підтвердив рішення про незаконність штрафу Національного банку щодо Державного Ощадного банку на 3 млн гривень за недотримання закону про фінансовий моніторинг

Про це йдеться в ухвалі суду від 18 жовтня, передають Українські Новини.

Відзначається, що 14-28 серпня 2015 року Національний банк провів позапланову перевірку Ощадбанку, в результаті якої було виявлено порушення в частині надання відмови клієнту в обслуговуванні при подачі ним недостовірної інформації. Цим клієнтом був депутат від Народного фронту Ігор Котвицький.

Відео дня

1 липня 2015 року Ощадбанк відкрив валютний і гривневий рахунку депутату. Однак НБУ порахував, що банк відкрив рахунки депутату без проведення додаткової перевірки. На підставі перевірки Ощадбанк був оштрафований на 2,99 млн гривень.

Ощадбанк опротестував дане рішення Нацбанку в січні 2016 року. Після цього Нацбанк підготував апеляцію і подав її в Київський апеляційний суд, однак 28 березня апеляція була відхилена. 18 жовтня Вищий адмінсуд відхилив касацію Нацбанку і залишив рішення судів попередніх інстанцій в силі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X