Суд відсторонив керівника Запоріжгазу від посади

26 січня 2019, 12:11

Жовтневий районний суд Запоріжжя відсторонив з посади голову правління ПАТ Запоріжгаз Олега Мизика на два місяці.

Про це повідомили у прес-службі Жовтневого райсуду міста Запоріжжя у Facebook.

Керівника Запоріжгазу підозрюють у зловживанні своїми повноваженнями та внесенні неправдивих даних до офіційних документів у період жовтень-грудень 2014 року для списання газу загальним обсягом 3 млн 931 тис. (ч. 2 ст. 364 – 1 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Відео дня

"Прокурор, посилаючись на достатність доказів, що містяться в матеріалах справи, просив усунути підозрюваного з посади строком на два місяці", – йдеться у повідомлення.

Захисник підозрюваного заперечував проти відсторонення Мизика з посади, посилаючись на недоведеність вини підзахисного, відсутність можливості спілкуватися або іншим чином впливати на свідків, необґрунтованість пред'явленої підозри, а також не встановлення особи потерпілого.

"Крім того, адвокат звернув увагу суду на те, що всі необхідні документи вже вилучено під час слідства, а відсторонення з посади паралізує роботу Запоріжгазу, що матиме важкі наслідки як для підприємства, так і для споживачів", – зазначається у повідомленні.

Суд визнав обґрунтованим доводи прокурора і дійшов висновку про можливість впливу підозрюваного на свідків у справі, частина з яких є співробітниками Запоріжгазу.

У березені 2018 року акціями ПАТ Запоріжгаз володіють ПрАТ Газтек – 49,9%, НАК Нафтогаз України – 25%, Центрагаз Холдинг Лімітед – 14,5%.

Читайте також: Облгази перевірять через необґрунтовані суми у платіжках українців

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X