Суд відпустив голову Адміністрації морпортів під заставу в 1,4 млн грн

16 серпня 2016, 11:36
Шевченківський районний суд Києва відмовився заарештувати голову Адміністрації морських портів Андрія Амеліна і випустив його під заставу в розмірі 1 тисячі мінімальних зарплат, тобто 1,378 млн грн

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на текст рішення суду, який знаходиться у розпорядженні Українських новин.

Служба безпеки (СБУ) просила суд заарештувати Амеліна і визначити заставу, яка відповідає розміру збитків, у нанесенні яких він підозрюється.

Відео дня

На тлі того, що підозрюваний сам з'явився до суду для розгляду клопотання про міру запобіжного заходу, суд вирішив,що голова Адміністрації не має наміру переховуватися від слідства.

Крім того, судовим рішенням встановлено, що Амелін на своїй посаді може впливати на підлеглих, але в суді зазначили, що запобіжний захід у вигляді застави може припинити ці дії.

Довідку СБУ про ймовірність зміни місця проживання Амеліним, переховування від слідства і суду, всіляко незаконно впливати на учасників кримінального судочинства не була прийнята судом як доказ.

Суддя зазначила, що у підозрюваного немає судимості, одружений, має бездоганну репутацію, а також у нього на утриманні є неповнолітні діти.

Зазначається, що суд зобов'язав Амеліна приходити до слідчого і прокурора на першу вимогу, не залишати місце проживання без їх дозволу, утриматися від спілкування зі свідками, здати на зберігання слідчому свій закордонний паспорт.

Раніше СБУ повідомила про підозру у вчиненні злочину керівнику Адміністрація морпортів України. Амеліна підозрюють у нанесенні шкоди цьому підприємству на суму 3,5 мільйона гривень.

Згідно з даними правоохоронців, збитків було завдано, коли у лютому-березні 2015 року керівництво держпідприємства придбало у приватної структури паливно-мастильні матеріали за ціною набагато вище ринкової.

Показати ще новини
Радіо NV
X