Суд відновив банкрутство Укртатнафти через чотири роки

14 квітня 2017, 10:53
Господарський суд Полтавської області відновив провадження у справі про банкрутство компанії Укртатнафта (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область), яке було зупинено ще в квітні 2013 року

Про це йдеться в ухвалі суду від 10 квітня, передають Українські новини.

Як зазначається, суддя Олена Ореховська вирішила відновити провадження за власною ініціативою у зв'язку з тривалим періодом перерви (4 роки).

Відео дня

Мова йде про справу про банкрутство Уктатнафти, яке суд почав ще в 27 жовтня 2009 року за позовом приватного підприємства Виробничо-промислове підприємство Агротехбізнес (Черкаси, знаходиться в ліквідації з вересня 2015).

Підставою для початку провадження у справі про банкрутство Укртатнафти була заява Агротехбізнеса у зв'язку з несплатою Укртатнафтою пред'явленого простого векселя на суму 507 829,61 гривні, випущеного в грудні 2007 року.

Після відкриття справи про банкрутство Укртатнафта намагалася через суд визнати нікчемність цього векселя, і в 2010 році справу було припинено.

На початку 2013 року суд відновив провадження, але 23 квітня 2013 суд вирішив знову його припинити у зв'язку з тривалим судовим розглядом на предмет нікчемності заявленого до оплати векселя.

Нагадаємо, що станом на початок 2007 року більше 26% акцій Укртатнафти (Кременчуцький НПЗ) належало російської Татнафті і афілійованим з нею компаніям.

Після низки судових рішень ці акції були продані компаніям, афільованим з групою Приват.

43,054% акцій Укртатнафти належить Національній акціонерній компанії Нафтогаз України, іншими акціями володіють структури, афілійовані з групою Приват і бізнесменом Олександром Ярославським.

Показати ще новини
Радіо НВ
X