Вже вдруге. Суд відмовився визнати Динамо пов'язаною з Приватбанком особою

6 липня 2017, 18:52
Київський апеляційний адміністративний суд 27 червня відмовив у задоволенні апеляційних скарг Національного банку України (НБУ), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і Приватбанку в процесі про визнання ФК Динамо (Київ) пов'язаною з банком особою і блокуванні його рахунків

Суд залишив у силі постанову Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня 2017 року, якою було визнано протиправним та скасовано рішення комісії з питань визначення пов'язаних з банком осіб і перевірки операцій банків з такими особами НБУ від 13 грудня 2016 року у частині визнання ФК Динамо Київ пов'язаною з Приватбанком особою, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Цим же рішенням суду був визнаний протиправним і скасований наказ уповноваженої особи від 20 грудня 2016 року про заборону видаткових операцій за рахунками пов'язаних осіб в частині, що стосується ФК Динамо Київ, про заборону будь-яких безготівкових та готівкових видаткових операцій у Приватбанку і блокування рахунків клубу.

Як повідомили агентству Інтерфакс-Україна у прес-службі Нацбанку, центробанк вже отримав рішення Київського апеляційного адміністративного суду і найближчим часом має намір звернутися з касацією у Вищий адміністративний суд України.

ФК Динамо 21 червня заявив, що Приватбанк перестав надавати клубу транші по кредитній лінії, які є основним джерелом його фінансування, через позицію Нацбанку, зокрема, заступника глави НБУ Катерини Рожкової.

У Динамо тоді підкреслили, що рішення НБУ про визнання клубу пов'язаною з Приватбанком особою і наказ про блокування його рахунків в банку були скасовані постановою Окружного адмінсуду Києва від 20 березня 2017 року.

Нацбанк України відповів, що надавав Приватбанку шестимісячний термін для врегулювання взаємовідносин з ФК Динамо відповідно до регуляторних вимог.

В НБУ зазначили, що кредитування осіб, пов'язаних з попередніми власниками Приватбанку, порушує накладені на банк обмеження. При цьому такі особи сукупністю своїх дій демонструють небажання виконувати взяті зобов'язання щодо реструктуризації кредитного портфеля.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X