Суд відмовився передати медіахолдинг Курченка в управління держорганів

22 січня 2018, 12:22

Печерський районний суд Києва відмовився передати майно медіахолдингу UMH group Національному агентству з виявлення, розшуку та управління корупційними активами.

Про це йдеться у матеріалах суду, передають Українські Новини.

Арешт на активи було накладено у межах кримінального провадження проти власника Східно-європейської паливно-енергетичної компанії (ВЕТЕК) Сергія Курченка.

Відео дня

Все арештоване нерухоме, рухоме майно, цінні папери, корпоративні права та майнові права інтелектуальної власності медіахолдингу визнані Генеральною прокуратурою України (ГПУ) 9 січня речовими доказами у кримінальному провадженні.

У прокуратурі зазначають, що передача майна холдингу в управління Нацагентству є об'єктивною необхідністю з метою виключення можливості підозрюваному продовжувати отримувати незаконні доходи та матеріальні блага.

При цьому у суді вважають, що прокурором не представлено доказів, які підтверджують, що вартість арештованого майна становить понад 200 розмірів прожиткового мінімуму (близько 350 тис. грн), як і не надано доказів звернення до власника зазначеного майна про отримання згоди на його передачу Нацагентству.

Крім того, у суді зазначили, що цінні папери, корпоративні права та майнові права інтелектуальної власності не підпадають під визначення речових доказів у кримінальному провадженні, оскільки не є матеріальними об'єктами, які можуть зберегти сліди злочинів.

Нагадаємо, що в 2016 році Міжнародний арбітражний суд Нью-Йорка остаточно заборонив холдингу UMH використовувати бренд Forbes .

У жовтні 2017 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення не продовжила термін дії ліцензій, а також звернувся до суду про анулювання ліцензій низки радіостанцій, що входять в медіа-холдинг UMH.

28 грудня, Печерський районний суд Києва наклав арешт на цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частина нерухомості Курченка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X