Суд відмовив. Групі позичальників не вдалося вивести гроші з Дельта банку

9 листопада 2016, 08:12
Апеляційний суд Львівської області скасував рішення Залізничного районного суду Львова, через яке з Дельта Банку могли вивести активи на суму близько 450 млн грн

Про це повідомили в прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Відзначається, що мова йде про рішення по справі від 21 червня 2016 року.

"Згідно з ним були визнані припиненими зобов'язання групи позичальників (власників мережі магазинів одягу, взуття та аксесуарів преміум категорії) перед Дельта Банком, а також було припинено заставу та іпотеку, які забезпечували виконання зобов'язань за кредитними договорами", - йдеться в повідомленні Фонду.

З метою захисту своїх прав, банк подав апеляційну скаргу на рішення Залізничного районного суду Львова.

Незаконне рішення Залізничного районного суду Львова було скасовано, а групі позичальників в їх вимозі про припинення кредитних зобов'язань і договорів застави та іпотеки - відмовлено повністю, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, слухання справи в першій інстанції відбувалося без участі Дельта Банку. Для того, щоб банк не дізнався про процес і не зміг захистити свої інтереси були сфальсифіковані поштові документи.

Раніше повідомлялося, що Національний банк 2 вересня за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації Дельта Банку, який належить Миколі Лагуну.

Відео дня

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X