Суд та діло. Екс-голові банку Михайлівський вдруге відмовили вийти з-під варти

9 листопада 2016, 16:56
112
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Шевченківський районний суд Києва ще 13 серпня обрав запобіжний захід колишньому голові правління Банку Михайлівський Ігорю Дорошенко, який підозрюється в розкраданні 870 млн гривень

Апеляційний суд міста Києва відхилив клопотання адвокатів Ігоря Дорошенко і залишив запобіжний захід - утримання під вартою - в силі.

Про це повідомляє FinClub.

Шевченківський районний суд Києва ще 13 серпня обрав запобіжний захід колишньому голові правління Банку Михайлівський Ігорю Дорошенко, який підозрюється в розкраданні 870 млн гривень і доведення банку до неплатоспроможності.

16 вересня Шевченківський районний суд Києва відмовив йому у зміні запобіжного заходу. Адвокати тоді подали клопотання про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 137,8 млн гривень на особисте зобов'язання.

Нагадаємо, що в травні в банк Михайлівський була введена тимчасова адміністрація. Пізніше стало відомо, що за день до цього банк продав свої кредити іншим фінкомпаніям.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію Банку Михайлівський 13 липня. З 18 липня ФГВФО анонсував виплати гарантованих відшкодувань вкладникам банку.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися