Антимонопольний комітет оскаржить. АЗС Коломойського виграли апеляцію у справі про штраф на 4,7 млрд грн

24 листопада 2021, 17:37

Суд не підтримав скаргу Антимонопольного комітету у справі ПАТ Укрнафта.

Шостий апеляційний адмінсуд відхилив скаргу Антимонопольного комітету щодо рішення Окружного адмінсуду Києва у справі ПАТ Укрнафта. Про це у Facebook повідомила голова Комітету Ольга Піщанська.

Відео дня

" М'яко кажучи, з подивом дізналися про відмову Шостого апеляційного адміністративного суду в задоволенні апеляційної скарги Комітету щодо рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі ПАТ Укрнафта", - написала Піщанська.

Як зазначила голова Антимонопольного комітету, компанія « нині намагається „відбитися“ від штрафу в 4,7 млрд грн, накладеного за участь у змові на ринку пального».

« Через суди вона намагається оскаржити право Комітету використовувати під час розгляду справ матеріали досудового розслідування з кримінального провадження, у цьому випадку — Національного антикорупційного бюро», — пише Піщанська.

Також вона заявила, що це рішення апеляційної інстанції в Комітеті вважають таким, що суперечить правозастосовній практиці Верховного Суду.

За словами Піщанської, в Антимонопольному комітеті очікують повний текст рішення для аналізу мотивів апеляційної інстанції та подаватиму касацію.

Нагадаємо, що 31 березня Антимонопольний комітет України оштрафував компанії групи Приват Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 4,7 млрд грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку палива.

Однак у той же день компанії Укрнафта та Укртатнафта заявили, що будуть попасувати рішення Антимонопольного комітету в суді.

У квітні повідомлялося, що більшість рекордного штрафу АМКУ, накладеного на компанії групи Приват, зобов'язані заплатити Укрнафта і Укртатнафта. Так, Укрнафту зобов'язали заплатити 2,36 млрд. грн., а Укртатнафту — 2,3 млрд. грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X