Суд став на бік дрібних банків при обслуговуванні бюджетників

24 лютого 2017, 14:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
23 лютого, Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення Окружного адмінсуду Києва про часткове визнання незаконною постанови Кабінету Міністрів № 662 від 22 вересня 2016 року

Про це повідомила прес-служба Незалежної асоціації банків.

Зазначається, що рішення суду стосується вимог допуску банків до участі в конкурсі на визначення уповноважених банків на право обслуговування пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Відео дня

"Таким чином, банки з активами до 1% від всієї банківської системи відстояли своє право надалі обслуговувати сегмент бюджетних виплат і брати участь у конкурсі на визначення уповноважених банків на рівних конкурентних умовах з державними банками, банками з активами понад 1 ℅ активів і банками з іноземним капіталом", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва 11 січня визнав незаконною постанову № 662 Кабінету Міністрів про відбір банків для виплат зарплат бюджетникам, пенсій та соціальних виплат. Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору банків, затвердженого цією постановою КМУ від 22 вересня 2016 року, до участі в конкурсі допускалися тільки банки, що мають активи, частка яких становить не менше 1% від усієї банківської системи або контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим і банківським установам. Також допускалися банки, в яких держава володіє часткою більше 75%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X