Суд США заборонив холдингу Курченка використовувати бренд Forbes

29 квітня 2016, 11:13
Міжнародний арбітражний суд Нью-Йорка остаточно заборонив холдингу бізнесмена Сергія Курченка UMH використовувати бренд Forbes

Таким чином він підтвердив законність підстав для відкликання ліцензії, передає Ліга з посиланням на Forbes Media LLC.

Так, холдингу заборонили використовувати торговельну марку видання, в тому числі Forbes Україна, або будь-яке інше використання товарного знака у пресі, інтернет-ресурсах або мобільних додатках.

Відео дня

Суд вважає законним розірвання ліцензійної угоди з UMH через цензуру і порушення останнім принципів незалежної журналістики.

Зазначається, що при винесенні рішення, арбітраж також посилався на порушення з боку UMH редакційних принципів ліцензійної угоди, заявивши, що останньому не вдалося зберегти цілісність та незалежність редакційної команди журналу Forbes Україна.

В американському видавничому домі вважають, що суд повністю підтвердив законність їх дій щодо заборони українським партнерам використовувати торговельну марку видання, домен і контент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський Forbes відібрав у холдингу UMH права на використання бренду і текстів видання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X