Суд скасував штраф Socar від АМКУ за змову на паливному ринку

21 березня 2018, 09:01

Київський апеляційний господарський суд відхилив скаргу Антимонопольного комітету (АМКУ) і залишив у силі рішення суду першої інстанції, яке скасовує штраф 2,5 млн грн для компанії Сокар-Петролеум за змову мереж АЗС.

Про це йдеться у постанові суду, передає enkorr.

Також наголошується, що Сокар-Петролео є єдиним з 7 фігурантів розслідування АМКУ, якому вдалося скасувати запропонований йому штраф у судовому порядку.

Відео дня

За позовами інших учасників ринку суди різних інстанцій не зійшлися в оцінці оскаржуваного рішення АМКУ і прийняли суперечливі рішення.

Таким чином, за станом на початок березня цього року, АМКУ остаточно виграв суперечки щодо штрафів у АМІК Україна, Альянс Холдинг (мережа АЗС Shell) і Паралель-М.

Позови інших причепних компаній - Золотий екватор, ВОГ Рітейл та ОККО Нафтопродукт відправлені на повторний розгляд до судів першої інстанції.

Нагадаємо, що 28 жовтня 2016 року АМКУ оштрафував сім нафтотрейдерів на 204 млн грн за узгоджені антиконкурентні дії на ринку. Зокрема, компанія ОККО нафтопродукт отримала найбільше покарання в розмірі 77,8 млн грн. Дві компанії, пов'язані з діяльністю мережі АЗС WOG - Золотий екватор і ВОГ Рітейл - були оштрафовані на 16,2 млн грн і 54,3 млн грн відповідно. Альянс Холдинг (мережа АЗС Shell) - на 39,7 млн ​​грн, Амик Україна - на 12,5 млн грн, Сокар Петролеум - на 2,5 млн грн і Паралель - на 1,4 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X