Суд скасував арешт рахунків тютюнового монополіста

11 травня 2017, 12:46
Печерський суд скасував арешт рахунків дистрибуційної компанії Тедіс Україна (раніше - Мегаполіс-Україна) в Приватбанку і Райффайзен Банку Аваль

Про це свідчать матеріали суду, передає агентство Українські Новини.

29 березня суд вирішив заарештувати кошти на 2 розрахункових рахунках в столичному філіалі Приватбанку.

Відео дня

Пізніше, 10 квітня, суд заарештував рахунки Тедіс Україна в Приватбанку і Райффайзен Банку Аваль.

Компанія Тедіс Україна звернулася до суду, так як, на її думку, арешт накладено необґрунтовано.

4 травня суд скасував арешт рахунків в столичному філіалі Приватбанку, а 5 травня рахунків в Приватбанку і Райффайзен Банку Аваль, так як на судовому засіданні слідчий не заперечував проти задоволення клопотання.Нагадаємо, департамент у сфері економіки ГПУ разом з Головною військовою прокуратурою при оперативній підтримці підрозділів Національної поліції викрили схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, у тому числі для фінансування тероризму.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 31 березня більше тисячі оперативників з різних силових відомств проводять слідчі дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс-Україна, що нині називається Тедіс-Україна.

Вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами співробітниці АМКУ Світлани Панайотіді, слідчі дії проводяться по справі компанії Тедіс і за санкцією Печерського райсуду Києва.

12 квітня стало відомо, що Печерський районний суд наклав арешт на корпоративні права і кошти на рахунку дистрибуційної компанії Тедіс Україна у Приватбанку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X