Суд призупинив скасування заборони на нічний продаж алкоголю

14 липня 2017, 10:49
Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Госпсуду Києва, яке передбачає скасування рішення Київської міської ради (КМДА) про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в стаціонарних об'єктах торгівлі (магазинах і торгових мережах) з 23:00 до 10:00

Про це йдеться в ухвалі суду від 6 липня, передають Українські новини.

Нагадаємо, що в квітні Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, в нічний час.

Відео дня

22 вересня 2016 року, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів). Рішення вступило в силу 12 жовтня. Як заявляв керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, воно необхідне для зниження рівня вуличної злочинності. Відповідне рішення підтримали 86 депутатів Київради.

Рішенням передбачено, що заборона поширюється тільки на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв і пива в ресторанних закладах у нічний час не забороняється.

17 березня 2016-го Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої в МАФах. Це рішення спровокувало ряд протестних акцій з боку їх власників.

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнало рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язло скасувати його протягом місяця.

Показати ще новини
Радіо НВ
X