Суд порушив справу про банкрутство великої страхової компанії

17 жовтня 2016, 17:24
Господарський суд Києва 19 вересня 2016 року порушив справу про банкрутство Української страхової компанії Гарант-Авто, передає Інтерфакс-Україна.

Розпорядником майна страхової компанії-боржника призначений Іван Гусар.

Наголошується, що згідно з повідомленням на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), всі конкурсні кредитори страхової компанії мають право подати свої заяви протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.

Відео дня

Крім того, МТСБУ буде здійснювати виплати особам, які мають право на отримання страхового відшкодування по ОСАГО від компанії-боржника, але не одержали такого відшкодування.

Нагадаємо, Нацкомифнуслуг 28 травня 2015 року анулювала ліцензії страхової компанії Гарант-Авто, а 18 серпня 2016 року виключила її з державного реєстру фінансових установ та анулювала свідоцтво про реєстрацію.

Страхова компанія Гарант-Авто заснована в 1992 році, спеціалізувалася на ризиковому страхуванні. Компанія була представлена у всіх регіонах України. Мала 25 ліцензій на 15 видів добровільного та 10 видів обов'язкового страхування.

Показати ще новини
Радіо NV
X