Суд почав санацію Львівської вугільної компанії

6 серпня 2018, 15:09

2 серпня Господарський суд Львівської області розпочав процедуру санації (системи заходів щодо поліпшення фінансового становища підприємства) Публічного акціонерного товариства Львівська вугільна компанія.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Керуючим санацією призначений тимчасово виконуючий повноваження голови правління-генерального директора компанії Володимир Постоленка.

Відео дня


Львівська вугільна компанія володіє єдиною фабрикою з переробки продукції держпідприємств Львіввугілля і Волиньвугілля. До складу компанії також входить єдина в Західній Україні центральна збагачувальна фабрика (ЦЗФ) - Червоноградська. Виробнича потужність ЦЗФ - 9,6 млн тонн вугілля на рік.

Акіонерамі компанії є держава - 37,6% акцій, і компанії Вантажно-транспортне управління - 22,8%, Інфорас - 23% і Асп Трейд Груп - 16,67%.


Як зазначається, 25 серпня 2015 року Госпсуд Львівської області порушив справу про банкрутство Львівської вугільної компанії за заявою кредитора - Альфа-Банку Україна. Причиною стали вимоги банку в розмірі 11,2 млн грн.

При цьому, загальна сума заборгованості компанії перед кредиторами становить 190,9 млн грн.

18 жовтня 2016 року Вищий госпсуд України скасував рішення Госпсуду Львівської області про банкрутство та постанову Львівського апеляційного господарського суду. Справу знову передали на розгляд до Господарського суду Львівської області, але в іншому складі, який 16 грудня 2016 року відновив справу про банкрутство Львівської вугільної компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X