Суд почав банкрутство великого волинського вугледобувача

15 березня 2017, 16:07
Господарський суд Волинської області почав банкрутство державного підприємства Волиньвугілля

Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Міністерства юстиції, передають Українські новини.

Держпідприємство знаходиться в процедурі банкрутства з 2 березня. Банкрутство було розпочато за позовом держпідприємства Регіональні електричні мережі, яке з 7 грудня 2015 року також знаходиться в процедурі банкрутства.

Відео дня

Безперечні сумарні вимоги ДП Регіональні електричні мережі до Волиньвугілля становлять 12,7 млн гривень, при цьому до первісного позову Регіональних електричних мереж приєдналися ТОВ Інститут екологічних технологій Донбасу (вимоги - 856,8 тис. гривень) та ПП Схід-Інвестбуд-Сервіс (477,2 тис. гривень).

Позов про банкрутство ДП Волиньвугілля був поданий на початку лютого паралельно з позовом до державного вуглевидобувного підприємства Львіввугілля.

Станом на 15 березня ДП Львіввугілля ще не знаходиться в процедурі банкрутства, розгляд позову ДП Регіональні електричні мережі триває.

Нагадаємо, що Регіональні електричні мережі, так само як Львіввугілля і Волиньвугілля, знаходиться у веденні Міністерства енергетики та вугільної промисловості. ДП Регіональні електричні мережі займається поставками електроенергії на вугільні шахти.

В кінці 2015 року Господарський суд Київської області почав процедуру його банкрутства за заявою самого підприємства.

У 2016 році ДП Волиньвугілля видобуло 185,424 тис. тонн вугілля газової групи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X