Суд почав банкрутство супутникового оператора на вимогу Альфа-банку

31 січня 2017, 10:49
Господарський суд Києва почав провадження у справі про банкрутство компанії Поверхность ТВ

Про це свідчать матеріали суду, передають Українські новини.

Зазначається, що провадження розпочато на вимогу Альфа-банку (Україна).

Заявлені вимоги виникли на підставі кредитного договору від 18 вересня 2006 року між Поверхность ТВ і АвтоЗАЗбанком, правонаступником якого є Банк Кіпру. Згодом Банк Кіпру був куплений Альфа-груп і перейменований у Неос Банк.

Відео дня

У вересні 2006 банк надав Поверхность ТВ кредит у розмірі 1,7 млн доларів і 13,2 млн гривень, проте у встановлений договором строк позичальник взяті на себе зобов'язання за договором не виконав.

Суд визнав кредиторські вимоги банку до компанії на 45,3 млн гривень. У той же час суд ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів. Розпорядником майна компанії призначений арбітражний керуючий Євген Гаврилюк.

Суд заборонив боржнику і власнику компанії приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби і предмети застави.

Розпорядник майна до 15 березня представить в господарський суд відомості про результати розгляду вимог кредиторів реєстр вимог. До 23 березня буде проведена інвентаризація майна боржника. Попереднє засідання суду призначено на 27 березня.

Група компаній Поверхность являє собою холдинг: компанія Поверхность Спорт ТВ з власне виробленими телевізійними каналами Спорт 1, Спорт 2; компанія Поверхность-СК з 2 супутниковими цифровими приймально-передавальними станціями (SNG).

У серпні суд почав провадження по банкрутству компанії Поверхность Спорт-ТВ.

Компанія Поверхность ТВ контролюється кіпрською Поверхность Медіа Лімітед. Керівником Поверхность ТВ є Віктор Самойленко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X