Суд зупинив експлуатацію частини готелю Hilton у Києві

28 березня 2019, 12:54

Окружний адміністративний суд Києва рішенням від 18 березня частково зупинив експлуатацію приміщень готелю Hilton в центрі Києва до усунення порушень, виявлених столичним управлінням Держслужби з надзвичайних ситуацій, повідомляють Наші гроші.

Суд зупинив експлуатацію технічного поверху готелю, приміщень кафе на сьомому поверсі, магазину Sanahunt, "Спа центру", приміщення Укрексімбанку, приміщення електрощитових на рівнях М1 і L, а також підземного паркінгу готелю.

Відео дня

"Матеріалами справи підтверджується наявність вчинення порушень ТОВ Міжнародно-діловий центр в частині недотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки", - йдеться в рішенні.

Зазначено, що головне управління ДСНС в Києві перевірило готель Hilton в жовтні 2018 року. Було встановлено, що приміщення експлуатується з порушенням правил і норм пожежної та техногенної безпеки, які створюють загрозу життю і здоров'ю людей. ТОВ Міжнародно-діловий центр не надало суду доказів того, що зазначені в акті перевірки порушення були усунуті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X